More than a club

Overzicht wedstrijden tegen: ZVK The Skulls

1

Datum Lokatie Thuis Uit Resultaat Type Wedstrijdverloop
2005-07-24 18:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls ZVC De Jonkies 3-15 Oefen [X]
2005-07-24 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVC De Jonkies ZVK The Skulls 16-6 Oefen [X]
2005-08-03 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls FV Battel VDA 9-6 Oefen [X]
2005-08-05 21:00:00 Hofstade-Heide, Hofstade De Blikvangers ZVK The Skulls 9-6 Oefen [X]
2005-08-06 21:25:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls Los Cabrons 1-5 [X]
2005-08-07 00:45:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls De elite 2-2 [X]
2005-08-07 05:10:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls De elite 0-5 [X]
2005-08-10 21:00:00 IHAM, Mechelen FV Battel VDA ZVK The Skulls 4-5 Oefen [X]
2005-08-24 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racekakkers Utd 02 4-8 Oefen [X]
2005-09-02 20:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade The Hunters ZVK The Skulls 6-5 Oefen [X]
2005-09-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X [X]
2005-09-13 18:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X [X]
2005-09-16 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De elite 1-11 Oefen [X]
2005-09-20 18:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X [X]
2005-09-23 21:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Risc ZVK The Skulls 5-4 Liga [X]
2005-09-25 16:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Driemtiem ZVK The Skulls 13-4 Oefen [X]
2005-09-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Black Magic 3 5-8 Liga [X]
2005-10-04 22:15:00 Sportschuur, Wolvertem Wolven A ZVK The Skulls 2-3 Liga [X]
2005-10-07 18:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Racekakkers Utd 02 ZVK The Skulls 11-6 Oefen [X]
2005-10-07 19:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Mechelse Veilingen ZVK The Skulls 7-3 Oefen [X]
2005-10-12 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 6-7 Liga [X]
2005-10-18 20:00:00 Centrum, Zemst Ignace Leysen ZVK The Skulls 13-2 Liga [X]
2005-10-24 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK Racing Profi ZVK The Skulls 13-2 Oefen [X]
2005-10-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Den Rooie Neus 6-6 Liga [X]
2005-11-02 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls ZVK Racing Profi 2-9 Oefen [X]
2005-11-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls La Squadra 3-13 Liga [X]
2005-11-18 21:30:00 Boschveld, Machelen Amuzement ZVK The Skulls 7-1 Liga [X]
2005-11-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Harlekijn 2 1-8 Liga [X]
2005-11-30 22:30:00 De Waterleest, Eppegem Black Magic 2 ZVK The Skulls 26-0 Liga [X]
2005-12-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Just Ni 2-6 Liga [X]
2005-12-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De elite 0-14 Oefen [X]
2005-12-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tigerboys 3-15 Liga [X]
2005-12-23 20:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Titans ZVK The Skulls 7-1 Liga [X]
2005-12-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Black Magic 1 0-12 Oefen [X]
2006-01-04 22:30:00 Winketkaai, Mechelen Black Magic 3 ZVK The Skulls 4-1 Liga [X]
2006-01-08 20:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-01-10 18:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 1-9 Oefen [X]
2006-01-15 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-01-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Risc 4-3 Liga [X]
2006-01-22 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-01-25 22:30:00 De Waterleest, Eppegem La Squadra ZVK The Skulls 12-2 Liga [X]
2006-01-29 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-02-01 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Wolven A 7-3 Liga [X]
2006-02-05 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-02-06 21:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Turbo ZVK The Skulls 6-4 Liga [X]
2006-02-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Ignace Leysen 2-3 Liga [X]
2006-02-19 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-02-23 19:00:00 Centrum, Zemst Den Rooie Neus ZVK The Skulls 11-4 Liga [X]
2006-02-26 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-03-01 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls BIMSEM 8-3 Oefen [X]
2006-03-08 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls BIMSEM 13-2 Oefen [X]
2006-03-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Amuzement 6-9 Liga [X]
2006-03-24 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Harlekijn 2 ZVK The Skulls 3-1 Liga [X]
2006-03-26 18:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-03-29 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Black Magic 2 7-5 Liga [X]
2006-04-03 20:00:00 De Steenberg, Moorsel Just Ni ZVK The Skulls 7-6 Liga [X]
2006-04-09 18:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls X-X Oefen Competitieploeg [X]
2006-04-10 19:00:00 De Nekker, Mechelen Tigerboys ZVK The Skulls 8-6 Liga [X]
2006-04-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Blikvangers 4-8 Oefen [X]
2006-04-23 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls BIMSEM 10-2 Oefen [X]
2006-04-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Titans 8-8 Liga [X]
2006-05-21 16:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver ZVK The Skulls Driemtiem 1-17 Oefen [X]
2006-06-26 20:00:00 Sporthal, Sint-Stevens-Woluwe Z-Lappen ZVK The Skulls 7-7 Oefen [X]
2006-07-03 20:00:00 De Nekker, Mechelen Tigerboys ZVK The Skulls 9-1 Oefen [X]
2006-07-10 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls Tigerboys 4-7 Oefen [X]
2006-07-16 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls ZVC Hattrick 12-2 Oefen [X]
2006-07-23 20:30:00 De Nekker, Mechelen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 4-5 Oefen [X]
2006-08-28 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls ZVC Hattrick 15-3 Liga [X]
2006-09-01 21:00:00 Centrum, Zemst Wolven B ZVK The Skulls 4-3 Liga Beker [X]
2006-09-03 22:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Gimnastic CDF ZVK The Skulls 3-9 Oefen [X]
2006-09-05 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Jeppe 1 ZVK The Skulls 6-9 Liga [X]
2006-09-13 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls BIMSEM 5-7 Oefen [X]
2006-09-18 21:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Turbo ZVK The Skulls 6-0 Liga [X]
2006-09-27 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Gimnastic CDF 2-5 Liga [X]
2006-09-28 22:00:00 Winketkaai, Mechelen Mechelen Noord ZVK The Skulls 15-3 Liga [X]
2006-10-04 22:00:00 De Kouter, Leest BIMSEM ZVK The Skulls 14-1 Oefen [X]
2006-10-11 22:00:00 Winketkaai, Mechelen ZVC De Jonkies ZVK The Skulls 9-1 Liga [X]
2006-10-18 21:00:00 Sporthal, Hoeilaart Dynamo Wijndaal ZVK The Skulls 4-3 Liga [X]
2006-10-27 22:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 7-15 Oefen [X]
2006-11-03 20:00:00 Sporthal, Sint-Stevens-Woluwe Rabbit Shotters ZVK The Skulls 9-3 Liga [X]
2006-11-08 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Wolven B 2-8 Liga [X]
2006-11-12 16:00:00 De Nekker, Mechelen FC Campione ZVK The Skulls 5-3 Oefen [X]
2006-11-15 22:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 9-7 Oefen [X]
2006-11-22 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls 2-7 Liga [X]
2006-11-26 16:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Driemtiem ZVK The Skulls 10-2 Oefen [X]
2006-11-29 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Blikvangers 1-9 Oefen [X]
2006-12-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 14-13 Oefen [X]
2006-12-05 20:00:00 Centrum, Zemst Tramalant ZVK The Skulls 6-5 Oefen [X]
2006-12-06 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Den Rooie Neus 4-3 Liga [X]
2006-12-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 16-17 Oefen [X]
2006-12-18 22:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Scherpschutters ZVK The Skulls 8-0 Liga [X]
2006-12-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Just Ni 2-12 Liga [X]
2006-12-27 22:00:00 De Kouter, Leest De Blikvangers ZVK The Skulls 12-0 Oefen [X]
2007-01-03 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls BIMSEM 7-11 Oefen [X]
2007-01-09 22:15:00 Sportschuur, Wolvertem Wolven B ZVK The Skulls 6-4 Liga [X]
2007-01-12 19:00:00 De Kouter, Leest New Sparta ZVK The Skulls 3-13 Oefen [X]
2007-01-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Mechelen Noord 3-19 Liga [X]
2007-01-26 21:30:00 Boschveld, Machelen Amuzement ZVK The Skulls 1-1 Liga [X]
2007-01-31 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Rabbit Shotters 0-3 Liga [X]
2007-02-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Fierljeppen 7-4 Oefen [X]
2007-02-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters 11-7 Liga [X]
2007-02-22 21:30:00 De Nekker, Mechelen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 1-9 Liga [X]
2007-03-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls RS Malinas 12-2 Oefen [X]
2007-03-09 21:00:00 Arena, Walem RS Malinas ZVK The Skulls 5-10 Oefen [X]
2007-03-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tramalant 3-7 Oefen [X]
2007-03-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jeppe 1 5-9 Liga [X]
2007-04-02 20:00:00 De Steenberg, Moorsel Just Ni ZVK The Skulls 10-7 Liga [X]
2007-04-06 20:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Real H-ICT 6-14 Oefen [X]
2007-04-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kramboys 9-14 Oefen [X]
2007-04-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVK Tornado's 8-14 Oefen [X]
2007-04-20 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Gimnastic CDF ZVK The Skulls 4-3 Liga [X]
2007-04-22 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Gouden Elf 26-8 Oefen [X]
2007-04-25 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Amuzement 5-0 (FF) Liga [X]
2007-04-26 22:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel Bob's Place ZVK The Skulls 8-3 Liga [X]
2007-05-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 3-5 Liga [X]
2007-05-06 20:30:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 11-9 Oefen [X]
2007-05-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Dynamo Wijndaal 5-0 (FF) Liga [X]
2007-05-17 19:00:00 Centrum, Zemst Den Rooie Neus ZVK The Skulls 6-3 Liga [X]
2007-05-21 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK Racing Profi ZVK The Skulls 6-5 Oefen [X]
2007-05-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Jonkies 1-17 Liga [X]
2007-05-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Racing Profi 5-15 Oefen [X]
2007-06-05 19:30:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Hattrick 9-5 Oefen [X]
2007-06-17 17:00:00 IHAM, Mechelen Kramboys ZVK The Skulls 12-2 Oefen [X]
2007-06-21 20:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Wolven A 7-8 Oefen [X]
2007-06-28 20:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Boskabouters 2-13 Oefen [X]
2007-07-01 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Just-4-Fun 13-11 Oefen [X]
2007-07-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Onetouchies 9-10 Oefen [X]
2007-07-11 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC De Jonkies 3-20 Oefen [X]
2007-07-22 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Recreativo 3-8 Oefen [X]
2007-07-24 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Hattrick 8-11 Oefen [X]
2007-07-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC New Generation 10-18 Oefen [X]
2007-08-10 20:00:00 Sporthal, Keerbergen ZVC New Generation ZVK The Skulls 9-7 Oefen [X]
2007-08-18 12:00:00 De Spuikom, Bredene ZVC Baseline ZVK The Skulls 16-2 Oefen [X]
2007-08-26 16:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Driemtiem ZVK The Skulls 10-4 Oefen [X]
2007-09-02 17:00:00 IHAM, Mechelen Kramboys ZVK The Skulls 5-2 Oefen [X]
2007-09-05 19:00:00 De Kouter, Leest Just-4-Fun ZVK The Skulls 7-4 Oefen [X]
2007-09-09 20:30:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 10-19 Oefen [X]
2007-09-14 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Gimnastic CDF ZVK The Skulls 6-7 Liga [X]
2007-09-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK De Rockys 1-17 Liga [X]
2007-09-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls X-X [X]
2007-09-28 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 10-2 Liga [X]
2007-10-03 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Amuzement 4-16 Liga [X]
2007-10-12 21:00:00 Sportschuur, Wolvertem ZVK Relegators ZVK The Skulls 13-0 Liga [X]
2007-10-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Real Weerde B 1-13 Liga [X]
2007-10-24 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 5-6 Liga [X]
2007-11-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Galisj 7-5 Liga [X]
2007-11-13 22:00:00 Winketkaai, Mechelen Tennismates ZVK The Skulls 20-3 Liga [X]
2007-11-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Rapte 1-25 Liga [X]
2007-11-30 20:00:00 Sportschuur, Wolvertem De Binkzatters ZVK The Skulls 15-1 Liga [X]
2007-12-05 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Dynamo Wijndaal 11-3 Liga [X]
2007-12-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Just-4-Fun 8-8 Liga [X]
2008-01-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Gimnastic CDF 4-3 Liga [X]
2008-01-16 21:00:00 Recreatiecentrum, Itterbeek ZVK De Rockys ZVK The Skulls 17-1 Liga [X]
2008-01-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Hattrick 6-5 Liga [X]
2008-02-01 21:30:00 Boschveld, Machelen Amuzement ZVK The Skulls 1-5 Liga [X]
2008-02-06 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 7-3 Liga [X]
2008-02-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Relegators 1-10 Liga [X]
2008-02-24 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 14-13 Oefen [X]
2008-02-25 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Real Weerde B ZVK The Skulls 8-8 Liga [X]
2008-03-03 21:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Turbo ZVK The Skulls 6-6 Liga [X]
2008-03-09 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC New Generation 7-25 Oefen [X]
2008-03-12 19:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls 3-3 Liga [X]
2008-03-20 22:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Sublimo ZVK The Skulls 12-2 Oefen [X]
2008-03-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 14-12 Oefen [X]
2008-03-27 21:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver ZVK Bras ZVK The Skulls 7-5 Oefen [X]
2008-03-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Bayern 11-9 Oefen [X]
2008-04-02 22:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Galisj ZVK The Skulls 5-6 Liga [X]
2008-04-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tennismates 8-7 Liga [X]
2008-04-14 22:30:00 Berentrode, Bonheiden De Rapte ZVK The Skulls 10-0 Liga [X]
2008-04-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Binkzatters 5-6 Liga [X]
2008-04-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 11-11 Oefen [X]
2008-05-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Trappenheimers 8-7 Oefen [X]
2008-05-05 21:00:00 De Vrijhals, Breendonk Retour ZVK The Skulls 8-5 Oefen [X]
2008-05-13 22:00:00 De Waterleest, Eppegem De Trappenheimers ZVK The Skulls 10-2 Oefen [X]
2008-05-21 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Team Ambiance 12-5 Oefen [X]
2008-05-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Blikvangers 5-18 Oefen [X]
2008-06-01 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 18-12 Oefen [X]
2008-06-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Blikvangers 4-18 Oefen [X]
2008-06-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 8-6 Oefen [X]
2008-07-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 11-9 [X]
2008-07-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 8-13 Oefen [X]
2008-07-27 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 5-15 Oefen [X]
2008-08-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 15-8 Oefen [X]
2008-08-05 22:00:00 Winketkaai, Mechelen RS Malinas ZVK The Skulls 19-3 Oefen [X]
2008-08-06 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls CF Recreativo 3-12 Oefen [X]
2008-08-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Dosporta 8-7 Oefen [X]
2008-08-18 19:00:00 De Waterleest, Eppegem Los Galacticos ZVK The Skulls 7-8 Liga Beker [X]
2008-08-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Malinois United 6-8 Oefen [X]
2008-08-25 21:00:00 De Vrijhals, Breendonk Retour ZVK The Skulls 20-2 Oefen [X]
2008-08-31 20:00:00 Den Dijk, Wespelaar De Metteko's ZVK The Skulls 9-2 Oefen [X]
2008-09-03 22:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Galisj ZVK The Skulls 14-4 Liga [X]
2008-09-10 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tennismates 11-5 Liga [X]
2008-09-14 17:00:00 Appelaar, Muizen Kramboys ZVK The Skulls 6-7 Oefen [X]
2008-09-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 12-15 Oefen [X]
2008-09-23 22:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade ZVC Atleticos ZVK The Skulls 3-19 Liga [X]
2008-10-01 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Amuzement 8-7 Liga [X]
2008-10-06 21:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Turbo ZVK The Skulls 5-1 Liga [X]
2008-10-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls The Yankees 5-4 Liga [X]
2008-10-22 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK A-Team 4-5 Liga [X]
2008-10-27 22:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls 7-3 Liga Beker [X]
2008-11-02 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Kleine Keizer 7-13 Oefen [X]
2008-11-09 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 9-16 Oefen [X]
2008-11-12 22:00:00 Winketkaai, Mechelen ZVC De Jonkies ZVK The Skulls 8-6 Liga [X]
2008-11-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Los Galacticos 6-4 Liga [X]
2008-11-28 20:00:00 Sportschuur, Wolvertem De Binkzatters ZVK The Skulls 2-3 Liga [X]
2008-12-03 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Hattrick 5-3 Liga [X]
2008-12-14 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 9-10 Oefen [X]
2008-12-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Elewijt United 8-1 Liga [X]
2008-12-28 16:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Driemtiem ZVK The Skulls 9-12 Oefen [X]
2009-01-06 22:00:00 Winketkaai, Mechelen RS Malinas ZVK The Skulls 8-2 Oefen [X]
2009-01-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Galisj 12-6 Liga [X]
2009-01-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 6-20 Oefen [X]
2009-01-20 22:00:00 Winketkaai, Mechelen Tennismates ZVK The Skulls 12-2 Liga [X]
2009-01-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 8-20 Oefen [X]
2009-02-04 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Atleticos 7-2 Liga [X]
2009-02-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Trappenheimers 4-19 Oefen [X]
2009-02-10 19:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls Mechelen Noord 5-9 Liga Beker [X]
2009-02-13 21:30:00 Boschveld, Machelen Amuzement ZVK The Skulls 5-4 Liga [X]
2009-02-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 11-18 Oefen [X]
2009-02-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 5-2 Liga [X]
2009-02-22 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 12-14 Oefen [X]
2009-02-23 20:00:00 De Waterleest, Eppegem Los Galacticos ZVK The Skulls 0-5(FF) Liga [X]
2009-03-01 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 4-12 Oefen [X]
2009-03-02 22:00:00 Winketkaai, Mechelen ZVK A-Team ZVK The Skulls 4-1 Liga [X]
2009-03-11 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Jonkies 6-13 Liga [X]
2009-03-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 10-11 Oefen [X]
2009-03-22 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 13-8 Oefen [X]
2009-03-25 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Binkzatters 1-19 Liga [X]
2009-04-03 21:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Elewijt United ZVK The Skulls 10-1 Liga [X]
2009-04-17 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 4-8 Liga [X]
2009-04-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls RS Malinas 8-15 Oefen [X]
2009-05-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kramboys 10-12 Oefen [X]
2009-05-08 22:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade The Yankees ZVK The Skulls 6-7 Liga [X]
2009-05-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 13-12 Oefen [X]
2009-05-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 11-18 Oefen [X]
2009-05-18 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls Racing Profi 5-11 Oefen [X]
2009-06-14 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls RS Malinas 10-19 Oefen [X]
2009-07-12 18:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 9-15 Oefen [X]
2009-07-16 21:30:00 Berentrode, Bonheiden ZVK The Skulls ZVC Reloaded 3-16 Oefen Competitieploeg [X]
2009-07-19 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls De Botte Bijl 9-16 Oefen [X]
2009-07-26 20:00:00 De Nekker, Mechelen ZVK The Skulls CF Recreativo 5-9 Oefen [X]
2009-07-29 19:30:00 Berentrode, Bonheiden ZVK The Skulls RW 't Misverstand 1-13 Oefen Competitieploeg [X]
2009-08-04 22:00:00 Winketkaai, Mechelen RS Malinas ZVK The Skulls 11-3 Oefen [X]
2009-08-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 8-14 Oefen [X]
2009-08-17 19:00:00 De Waterleest, Eppegem ZVK The Skulls Team Ambiance 2-2 (3-2) Liga Beker [X]
2009-08-30 21:00:00 Appelaar, Muizen FC De Duvels ZVK The Skulls 22-6 Oefen [X]
2009-09-01 22:00:00 Sportschuur, Wolvertem Wolven B ZVK The Skulls 6-7 Liga [X]
2009-09-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 10-14 Oefen [X]
2009-09-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Binkzatters 2-7 Liga [X]
2009-09-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Kleine Keizer 8-12 Oefen [X]
2009-09-18 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Harlekijn 2 ZVK The Skulls 13-2 Liga [X]
2009-09-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 7-14 Oefen [X]
2009-09-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Leest D 2-9 Liga [X]
2009-09-27 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Racing 09 9-13 Oefen [X]
2009-09-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 4-18 Oefen [X]
2009-10-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 14-12 Oefen [X]
2009-10-09 22:00:00 Centrum, Zemst Sao Paulo ZVK The Skulls 8-1 Liga [X]
2009-10-11 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 9-6 Oefen [X]
2009-10-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 20-13 Oefen [X]
2009-10-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Relegators 8-3 Liga [X]
2009-10-28 22:30:00 De Waterleest, Eppegem La Squadra ZVK The Skulls 5-9 Liga [X]
2009-11-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 10-9 Oefen [X]
2009-11-13 22:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls De Botte Bijl 6-2 Liga Beker [X]
2009-11-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 3-17 Oefen [X]
2009-11-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Black Magic 3 7-7 Liga [X]
2009-11-22 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 9-12 Oefen [X]
2009-11-27 19:00:00 Centrum, Zemst Titans ZVK The Skulls 19-0 Liga [X]
2009-11-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 9-30 Oefen [X]
2009-12-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters 6-7 Liga [X]
2009-12-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 18-13 Oefen [X]
2009-12-10 22:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel Torre Boys ZVK The Skulls 15-2 Liga [X]
2009-12-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 7-23 Oefen [X]
2009-12-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Derby United 3-9 Liga [X]
2009-12-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kramboys 15-14 Oefen [X]
2009-12-27 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 11-15 Oefen [X]
2010-01-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 6-8 Oefen [X]
2010-01-10 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 8-4 Oefen [X]
2010-01-13 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Wolven B 12-2 Liga [X]
2010-01-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls RS Malinas 14-15 Oefen [X]
2010-01-31 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 12-11 Oefen [X]
2010-02-05 20:00:00 De Kouter, Leest ZVK Leest D ZVK The Skulls 15-0 Liga [X]
2010-02-08 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 9-3 Oefen [X]
2010-02-12 21:00:00 Sportschuur, Wolvertem ZVK Relegators ZVK The Skulls 19-1 Liga [X]
2010-02-14 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 9-10 Oefen [X]
2010-02-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Sao Paulo 2-9 Liga [X]
2010-02-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 15-12 Oefen [X]
2010-02-26 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 9-4 Liga [X]
2010-02-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 9-12 Oefen [X]
2010-03-10 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls La Squadra 11-5 Liga [X]
2010-03-17 22:00:00 Winketkaai, Mechelen Black Magic 3 ZVK The Skulls 6-1 Liga [X]
2010-03-24 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Titans 3-10 Liga [X]
2010-03-29 22:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver Scherpschutters ZVK The Skulls 12-2 Liga [X]
2010-04-06 20:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls Wolven A 1-11 Liga Beker [X]
2010-04-16 20:00:00 Sportschuur, Wolvertem De Binkzatters ZVK The Skulls 10-1 Liga [X]
2010-04-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Torre Boys 0-23 Liga [X]
2010-04-28 22:00:00 De Kouter, Leest Derby United ZVK The Skulls 13-3 Liga [X]
2010-05-09 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Badaboom 8-15 Oefen [X]
2010-05-12 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Hattrick 3-10 Liga [X]
2010-05-16 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 10-5 Oefen [X]
2010-05-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Harlekijn 2 7-4 Liga [X]
2010-05-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi 7-5 Oefen [X]
2010-05-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls RS Malinas 13-12 Oefen [X]
2010-06-23 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls Racing Profi 6-4 Oefen [X]
2010-06-27 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 11-16 Oefen [X]
2010-08-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 8-20 Oefen [X]
2010-08-25 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi 1-6 Oefen [X]
2010-09-03 22:00:00 De Waterleest, Eppegem De Soccerdudes ZVK The Skulls 13-1 Liga [X]
2010-09-05 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Bjok en Co 11-15 Oefen [X]
2010-09-08 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls La Squadra 5-3 Liga [X]
2010-09-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 12-14 Oefen [X]
2010-09-16 22:00:00 Centrum, Zemst Galisj ZVK The Skulls 9-3 Liga Beker [X]
2010-09-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 6-17 Oefen [X]
2010-09-20 22:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Turbo ZVK The Skulls 8-3 Liga [X]
2010-09-29 19:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Galisj 10-4 Liga [X]
2010-10-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Bjok en Co 7-14 Oefen [X]
2010-10-06 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Fiesta 2-7 Liga [X]
2010-10-10 21:00:00 De Kouter, Leest FC De Duvels ZVK The Skulls 11-7 Oefen [X]
2010-10-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Los Galacticos 6-3 Liga [X]
2010-10-29 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Elawaat ZVK The Skulls 6-2 Liga [X]
2010-11-01 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 10-2 Oefen [X]
2010-11-05 21:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Cafetariaboys ZVK The Skulls 3-5 Liga [X]
2010-11-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 9-20 Oefen [X]
2010-11-12 21:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade Elewijt United ZVK The Skulls 2-2 Liga [X]
2010-11-14 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 10-3 Oefen [X]
2010-11-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tennismates 7-4 Liga [X]
2010-11-21 17:00:00 IHAM, Mechelen Kramboys ZVK The Skulls 6-2 Oefen [X]
2010-12-08 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tramaleirs 13-6 Liga [X]
2010-12-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Pistachehood 8-18 Oefen [X]
2010-12-15 22:00:00 Sporthal, Peizegem De Binkzatters B ZVK The Skulls 17-4 Liga [X]
2010-12-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Bjok en Co 12-16 Oefen [X]
2011-01-12 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Soccerdudes 9-8 Liga [X]
2011-01-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls HP CDS 11-4 Oefen [X]
2011-01-19 22:30:00 De Waterleest, Eppegem La Squadra ZVK The Skulls 4-7 Liga [X]
2011-01-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 13-11 Oefen [X]
2011-01-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Cafetariaboys 8-4 Liga [X]
2011-01-31 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Galisj ZVK The Skulls 4-6 Liga [X]
2011-02-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Elawaat 9-4 Liga [X]
2011-02-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Mechelen United 11-14 Oefen [X]
2011-02-27 17:00:00 IHAM, Mechelen Kramboys ZVK The Skulls 10-3 Oefen [X]
2011-03-03 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Los Galacticos ZVK The Skulls 3-6 Liga [X]
2011-03-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 8-9 Oefen [X]
2011-03-13 21:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 15-6 Oefen [X]
2011-03-14 22:00:00 Winketkaai, Mechelen ZVC Fiesta ZVK The Skulls 5-5 Liga [X]
2011-03-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 9-13 Oefen [X]
2011-03-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 6-2 Liga [X]
2011-03-27 21:00:00 De Kouter, Leest FC De Duvels ZVK The Skulls 8-3 Oefen [X]
2011-04-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Racing Profi 12-13 Oefen [X]
2011-04-06 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Elewijt United 6-2 Liga [X]
2011-04-12 22:00:00 Winketkaai, Mechelen Tennismates ZVK The Skulls 20-2 Liga [X]
2011-04-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 13-17 Oefen [X]
2011-04-27 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Binkzatters B 7-10 Liga [X]
2011-05-03 19:00:00 Centrum, Zemst Tramaleirs ZVK The Skulls 5-8 Liga [X]
2011-05-08 19:00:00 De Kouter, Leest FC De Duvels ZVK The Skulls 12-3 Oefen [X]
2011-05-16 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 11-3 Oefen [X]
2011-05-22 21:00:00 Appelaar, Muizen Mechelen United ZVK The Skulls 20-19 Oefen [X]
2011-05-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 7-14 Oefen [X]
2011-06-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Trappenheimers 4-10 Oefen [X]
2011-08-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls CF Recreativo 4-19 Oefen [X]
2011-08-15 22:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls De Soccerdudes 5-11 Liga Beker [X]
2011-08-17 22:30:00 Centrum, Zemst BIMSEM ZVK The Skulls 6-10 Oefen [X]
2011-08-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 6-6 Oefen [X]
2011-08-27 17:00:00 De Spuikom, Bredene ZVC Baseline ZVK The Skulls 14-3 Oefen [X]
2011-09-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Sol 10-17 Oefen [X]
2011-09-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Risc 5-3 Liga [X]
2011-09-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Sol 18-11 Oefen [X]
2011-09-25 21:00:00 De Kouter, Leest FC De Duvels ZVK The Skulls 4-8 Oefen [X]
2011-09-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls F T Mechelen 11-7 Liga [X]
2011-10-02 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Sol 13-14 Oefen [X]
2011-10-12 19:00:00 De Kouter, Leest Team Ambiance ZVK The Skulls 9-4 Liga [X]
2011-10-16 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 15-10 Oefen [X]
2011-10-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Panthera 5-7 Liga [X]
2011-10-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 10-19 Oefen [X]
2011-10-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Hattrick 11-3 Liga [X]
2011-10-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZOB 14-8 Oefen [X]
2011-11-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 6-8 Oefen [X]
2011-11-15 20:00:00 Centrum, Zemst Tramaleirs ZVK The Skulls 7-9 Liga [X]
2011-11-20 20:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 11-5 Oefen [X]
2011-11-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 2-8 Liga [X]
2011-11-28 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 6-5 Oefen [X]
2011-11-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Douw Duvels 4-7 Liga [X]
2011-12-04 17:00:00 Bruultjeshoek, Onze-Lieve-Vrouw-Waver Green Team ZVK The Skulls 5-7 Oefen [X]
2011-12-07 19:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls 7-12 Liga [X]
2011-12-16 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Elawaat ZVK The Skulls 4-11 Liga [X]
2011-12-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Team Ambiance 13-11 Oefen [X]
2011-12-28 22:00:00 Bruultjeshoek, Onze-Lieve-Vrouw-Waver ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 5-9 Oefen [X]
2012-01-08 18:00:00 De Kouter, Leest ZVC Beton ZVK The Skulls 11-7 Oefen [X]
2012-01-22 17:00:00 IHAM, Mechelen Kramboys ZVK The Skulls 4-7 Oefen [X]
2012-01-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 36-10 Oefen [X]
2012-02-05 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Duvels 13-8 Oefen [X]
2012-02-08 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Team Ambiance 14-2 Liga [X]
2012-02-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 9-13 Oefen [X]
2012-02-20 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 9-5 Oefen [X]
2012-02-24 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Hattrick ZVK The Skulls 9-6 Liga [X]
2012-02-28 22:00:00 Sportschuur, Wolvertem Panthera ZVK The Skulls 17-4 Liga [X]
2012-03-07 22:00:00 IHAM, Mechelen F T Mechelen ZVK The Skulls 12-5 Liga [X]
2012-03-11 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Elzestraat 17-11 Oefen [X]
2012-03-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tramaleirs 10-1 Liga [X]
2012-03-18 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 6-9 Oefen [X]
2012-03-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Beton 14-9 Oefen [X]
2012-03-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Elawaat 8-7 Liga [X]
2012-04-01 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kramboys 11-6 Oefen [X]
2012-04-02 22:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Turbo ZVK The Skulls 3-6 Liga [X]
2012-04-15 21:00:00 De Kouter, Leest FC De Duvels ZVK The Skulls 9-3 Oefen [X]
2012-04-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 9-4 Liga [X]
2012-04-22 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kempers United 18-10 Oefen [X]
2012-04-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kempers United 5-21 Oefen [X]
2012-05-04 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Douw Duvels ZVK The Skulls 5-7 Liga [X]
2012-05-06 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 18-19 Oefen [X]
2012-05-09 22:00:00 Sporthal, Boortmeerbeek Risc ZVK The Skulls 4-4 Liga [X]
2012-05-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Elzestraat 6-8 Oefen [X]
2012-05-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 10-13 Oefen [X]
2012-05-30 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls De Trappenheimers 2-7 Oefen [X]
2012-06-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Team Ambiance 6-4 Oefen [X]
2012-06-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Racing Profi 15-20 Oefen [X]
2012-06-24 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Molly Blooms 16-18 Oefen [X]
2012-08-05 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Beton 6-9 Oefen [X]
2012-08-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls De Binkzatters 8-7 Oefen [X]
2012-08-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kempers United 13-10 Oefen [X]
2012-08-27 21:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls Panthera 3-8 Liga Beker [X]
2012-09-02 17:00:00 IHAM, Mechelen Kramboys ZVK The Skulls 9-7 Oefen [X]
2012-09-07 21:30:00 Boschveld, Machelen Amuzement ZVK The Skulls 14-7 Liga [X]
2012-09-12 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Gouden Studs 0-13 Liga [X]
2012-09-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 10-14 Oefen [X]
2012-09-23 21:00:00 De Kouter, Leest FC De Duvels ZVK The Skulls 13-7 Oefen [X]
2012-09-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Hara Kiri 5-11 Liga [X]
2012-09-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 15-9 Oefen [X]
2012-10-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 6-20 Oefen [X]
2012-10-11 22:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver ZVC Mechelen ZVK The Skulls 15-1 Liga [X]
2012-10-19 20:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade RNB Teuvenairs ZVK The Skulls 11-6 Liga [X]
2012-10-21 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 11-3 Oefen [X]
2012-10-24 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tramalant 2-12 Liga [X]
2012-10-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Beton 10-8 Oefen [X]
2012-10-31 22:00:00 Hofstade-Heide, Hofstade 't Klucht ZVK The Skulls 10-8 Liga [X]
2012-11-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 11-11 Oefen [X]
2012-11-05 22:00:00 Winketkaai, Mechelen ZVC Fiesta ZVK The Skulls 8-4 Liga [X]
2012-11-18 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 5-9 Oefen [X]
2012-11-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Kommarop 5-9 Liga [X]
2012-11-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kempers United 9-10 Oefen [X]
2012-11-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Den Bruinvis 3-6 Liga [X]
2012-12-02 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Kempers United 11-12 Oefen [X]
2012-12-06 21:00:00 Leyland, Sint-Katelijne-Waver ZVK Bras ZVK The Skulls 8-3 Liga [X]
2012-12-16 17:00:00 Bruultjeshoek, Onze-Lieve-Vrouw-Waver Green Team ZVK The Skulls 14-4 Oefen [X]
2012-12-21 21:30:00 Sporthal, Boortmeerbeek Cafetariaboys ZVK The Skulls 8-4 Liga [X]
2013-01-08 21:00:00 Blauvenne, Londerzeel Kommarop ZVK The Skulls 10-7 Liga [X]
2013-01-13 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Kempers United 9-6 Oefen [X]
2013-01-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Amuzement 6-11 Liga [X]
2013-01-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Sporting Tisselt 20-11 Oefen [X]
2013-01-23 22:00:00 De Tumkens, Betekom Gouden Studs ZVK The Skulls 8-0 Liga [X]
2013-01-27 20:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 14-3 Oefen [X]
2013-01-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Mechelen 2-11 Liga [X]
2013-02-08 20:30:00 Boschveld, Machelen Hara Kiri ZVK The Skulls 11-2 Liga [X]
2013-02-10 18:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Beton ZVK The Skulls 5-2 Oefen [X]
2013-02-18 19:00:00 Centrum, Zemst Tramalant ZVK The Skulls 11-0 Liga [X]
2013-02-24 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 7-4 Oefen [X]
2013-02-27 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls RNB Teuvenairs 3-15 Liga [X]
2013-03-10 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 7-12 Oefen [X]
2013-03-13 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls 't Klucht 6-11 Liga [X]
2013-03-18 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 5-3 Oefen [X]
2013-03-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Fiesta 2-19 Liga [X]
2013-03-24 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Kramboys 4-6 Oefen [X]
2013-03-25 22:00:00 Centrum, Zemst Den Bruinvis ZVK The Skulls 23-0 Liga [X]
2013-04-07 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Kessel 5-12 Oefen [X]
2013-04-10 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Cafetariaboys 4-7 Liga [X]
2013-04-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Bras 4-3 Liga [X]
2013-04-21 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 18-13 Oefen [X]
2013-04-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 9-16 Oefen [X]
2013-05-22 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 4-12 Oefen [X]
2013-05-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 3-5 Oefen [X]
2013-06-05 21:00:00 Sportschuur, Wolvertem ZVC La Albiceleste ZVK The Skulls 18-4 Oefen [X]
2013-06-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Racing Profi 12-15 Oefen [X]
2013-06-19 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 11-5 Oefen [X]
2013-06-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Fast Foot 6-12 Oefen [X]
2013-06-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 6-12 Oefen [X]
2013-07-03 20:00:00 De Putting, Kessel ZVK Kessel ZVK The Skulls 7-12 Oefen [X]
2013-08-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Fast Foot 8-18 Oefen [X]
2013-08-07 22:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls Bassline Sport 6-16 Oefen [X]
2013-08-11 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 10-26 Oefen [X]
2013-08-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 15-10 Oefen [X]
2013-08-26 20:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls De Soccerdudes 5-0 FF Liga Beker [X]
2013-09-01 20:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 11-7 Oefen [X]
2013-09-03 22:00:00 De Waterleest, Eppegem SSC Eppegem ZVK The Skulls 10-2 Liga [X]
2013-09-08 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 9-10 Oefen [X]
2013-09-11 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jonkies 5.2 1-21 Liga [X]
2013-09-16 22:00:00 Centrum, Zemst Zuja ZVK The Skulls 11-8 Liga [X]
2013-09-22 18:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Beton ZVK The Skulls 7-1 Oefen [X]
2013-09-25 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 5-12 Liga [X]
2013-09-29 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls 't Klucht 4-15 Oefen [X]
2013-10-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Anaconda United 11-5 Oefen Competitieploeg [X]
2013-10-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 10-12 Oefen [X]
2013-10-13 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FC Ziblateur 12-12 Oefen [X]
2013-10-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Douw Duvels 4-6 Liga [X]
2013-10-20 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK Getters ZVK The Skulls 15-2 Oefen [X]
2013-10-27 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 6-18 Oefen [X]
2013-11-06 22:30:00 De Waterleest, Eppegem New Team ZVK The Skulls 0-5 FF Liga [X]
2013-11-10 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls RS Malinas 7-5 Oefen [X]
2013-11-15 21:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls Hanswijk LG 4-9 Liga Beker [X]
2013-11-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 11-15 Oefen [X]
2013-11-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Team Ambiance 4-2 Liga [X]
2013-11-24 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls 't Klucht 3-7 Oefen [X]
2013-11-27 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Squadra Elewijt 1-7 Liga [X]
2013-12-01 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 14-5 Oefen [X]
2013-12-06 19:00:00 De Kouter, Leest New Sparta ZVK The Skulls 9-3 Oefen [X]
2013-12-09 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 15-3 Oefen [X]
2013-12-11 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Kleine Keizer 5-2 Liga [X]
2013-12-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Los Bomberos 10-18 Oefen [X]
2013-12-16 21:00:00 Centrum, Zemst Turbo ZVK The Skulls 3-2 Liga [X]
2014-01-05 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls ZVK Getters 3-13 Oefen [X]
2014-01-07 20:00:00 Centrum, Zemst Tramaleirs ZVK The Skulls 6-4 Liga [X]
2014-01-12 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 12-9 Oefen [X]
2014-01-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls SSC Eppegem 3-9 Liga [X]
2014-01-19 20:00:00 De Kouter, Leest Zeug ZVK The Skulls 6-6 Oefen [X]
2014-01-24 19:00:00 Centrum, Zemst Jonkies 5.2 ZVK The Skulls 6-4 Liga [X]
2014-01-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 12-15 Oefen [X]
2014-01-29 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Zuja 2-7 Liga [X]
2014-02-02 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Sporting Tisselt 6-8 Oefen [X]
2014-02-07 20:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls 7-6 Liga [X]
2014-02-14 20:00:00 De Kouter, Leest ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 12-3 Liga [X]
2014-02-16 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Anaconda 6-5 Oefen [X]
2014-02-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Tramaleirs 2-5 Liga [X]
2014-03-07 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Douw Duvels ZVK The Skulls 5-3 Liga [X]
2014-03-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 11-14 Oefen [X]
2014-03-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls New Team 6-5 Liga [X]
2014-03-23 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 18-3 Oefen [X]
2014-03-24 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Squadra Elewijt ZVK The Skulls 17-2 Liga [X]
2014-04-02 21:00:00 De Kouter, Leest Team Ambiance ZVK The Skulls 8-2 Liga [X]
2014-04-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 15-12 Oefen [X]
2014-04-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 17-13 Oefen [X]
2014-04-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 4-3 Liga [X]
2014-04-22 20:00:00 Centrum, Zemst De Kleine Keizer ZVK The Skulls 9-4 Liga [X]
2014-04-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Turbo 3-3 Liga [X]
2014-05-02 22:00:00 Winketkaai, Mechelen ZOB ZVK The Skulls 9-13 Oefen [X]
2014-05-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 12-11 Oefen [X]
2014-05-20 22:00:00 Winketkaai, Mechelen RS Malinas ZVK The Skulls 10-8 Oefen [X]
2014-07-28 21:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel ZVC La Albiceleste ZVK The Skulls 11-4 Oefen [X]
2014-08-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 7-3 Oefen [X]
2014-08-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Bassline Sport 10-12 Oefen [X]
2014-08-31 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 10-12 Oefen [X]
2014-09-03 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls The Reds 2-7 Liga [X]
2014-09-12 22:00:00 Winketkaai, Mechelen Los Amigos Bandidos ZVK The Skulls 8-3 Liga [X]
2014-09-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FC Blanco 3-7 Liga [X]
2014-09-22 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Galisj ZVK The Skulls 9-4 Liga [X]
2014-09-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 22-19 Oefen [X]
2014-09-29 21:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls Panda Express 2-12 Liga Beker [X]
2014-10-07 19:30:00 De Nekker, Mechelen Roze Brigade ZVK The Skulls 14-0 Liga [X]
2014-10-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Black Magic 2-15 Liga [X]
2014-10-22 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Roos 7-4 Liga [X]
2014-10-24 21:00:00 Centrum, Zemst FSV Citizens ZVK The Skulls 5-0 FF Liga [X]
2014-11-03 19:00:00 Centrum, Zemst De Paniekzaaiers ZVK The Skulls 14-2 Liga [X]
2014-11-09 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 23-17 Oefen [X]
2014-11-12 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Fistik United 3-9 Liga [X]
2014-11-16 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 9-11 Oefen [X]
2014-11-21 20:00:00 De Kouter, Leest ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 23-3 Oefen [X]
2014-11-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls The Black Futsal Tigers 9-13 Oefen [X]
2014-11-26 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Bocca Sr. 210 Liga [X]
2014-12-04 22:00:00 De Waterleest, Eppegem ZVC La Albiceleste ZVK The Skulls 7-5 Liga [X]
2014-12-10 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Anaconda 2-18 Liga [X]
2014-12-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Zuja 7-13 Oefen [X]
2014-12-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls The Black Futsal Tigers 7-14 Oefen [X]
2015-01-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Sporting Focus 4-16 Liga [X]
2015-01-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 10-13 Oefen [X]
2015-01-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Galisj 1-8 Liga [X]
2015-01-27 19:00:00 Centrum, Zemst The Reds ZVK The Skulls 8-4 Liga [X]
2015-02-01 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 16-18 Oefen [X]
2015-02-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 11-16 Oefen [X]
2015-02-13 19:00:00 De Plaon, Mechelen FC Blanco ZVK The Skulls 8-3 Liga [X]
2015-02-20 22:00:00 Paardenstraatje, Mechelen Youngstars 07 ZVK The Skulls 17-4 Liga [X]
2015-02-26 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Black Magic ZVK The Skulls 18-2 Liga [X]
2015-03-01 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 19-17 Oefen [X]
2015-03-04 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FSV Citizens 4-7 Liga [X]
2015-03-08 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 12-7 Oefen [X]
2015-03-09 22:00:00 Centrum, Zemst Fistik United ZVK The Skulls 10-5 Liga [X]
2015-03-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 8-17 Oefen [X]
2015-03-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Los Amigos Bandidos 2-11 Liga [X]
2015-03-25 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Roze Brigade 6-9 Liga [X]
2015-03-29 20:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 15-3 Oefen [X]
2015-04-01 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 2-12 Liga [X]
2015-04-10 22:30:00 Boschveld, Machelen ZVC De Roos ZVK The Skulls 7-5 Liga [X]
2015-04-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls De Paniekzaaiers 2-16 Liga [X]
2015-04-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Astamaris 8-6 Oefen [X]
2015-04-21 19:30:00 De Nekker, Mechelen Bocca Sr. ZVK The Skulls 12-3 Liga [X]
2015-04-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Astamaris 12-10 Oefen [X]
2015-04-29 22:00:00 Paardenstraatje, Mechelen Sporting Focus ZVK The Skulls 8-3 Liga [X]
2015-05-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 16-21 Oefen [X]
2015-05-08 20:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade ZVC Anaconda ZVK The Skulls 5-3 Liga [X]
2015-05-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls BIMSEM 18-15 Oefen [X]
2015-05-13 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Youngstars 07 5-16 Liga [X]
2015-05-17 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 6-5 Oefen [X]
2015-05-27 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 2-15 Oefen [X]
2015-08-02 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 6-5 Oefen [X]
2015-08-09 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Beton 2-8 Oefen [X]
2015-08-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Anaconda 5-15 Oefen [X]
2015-08-26 21:00:00 De Kouter, Leest Den Derde Helft ZVK The Skulls 7-1 Oefen [X]
2015-08-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 10-17 Oefen [X]
2015-09-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FSV Citizens 7-5 Liga [X]
2015-09-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 10-14 Oefen [X]
2015-09-11 20:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls 2-6 Liga [X]
2015-09-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls The Black Futsal Tigers 10-9 Oefen [X]
2015-09-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC La Albiceleste 2-7 Liga [X]
2015-09-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 10-16 Oefen [X]
2015-09-27 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 20-13 Oefen [X]
2015-09-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Galisj 6-5 Liga [X]
2015-10-04 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 15-16 Oefen [X]
2015-10-05 20:00:00 De Waterleest, Eppegem ZVK The Skulls Turbo 4-4 (3-1p) Liga Beker [X]
2015-10-09 19:00:00 De Kouter, Leest New Sparta ZVK The Skulls 7-4 Oefen [X]
2015-10-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FC Blanco 3-2 Liga [X]
2015-10-19 19:00:00 De Nekker, Mechelen Sublimo ZVK The Skulls 5-7 Liga [X]
2015-10-25 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 8-9 Oefen [X]
2015-10-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Roze Brigade 2-2 Liga [X]
2015-11-02 22:00:00 Centrum, Zemst Fistik United ZVK The Skulls 5-5 Liga [X]
2015-11-16 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 13-3 Oefen [X]
2015-11-27 20:30:00 Hofstade-Heide, Hofstade ZVC Anaconda ZVK The Skulls 6-2 Liga [X]
2015-11-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 9-12 Oefen [X]
2015-12-04 22:30:00 Boschveld, Machelen ZVC De Roos ZVK The Skulls 5-6 Liga [X]
2015-12-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Los Galacticos 10-17 Oefen [X]
2015-12-07 20:00:00 De Nekker, Mechelen Scherpschutters ZVK The Skulls 7-3 Liga [X]
2015-12-23 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Cafetariaboys 6-2 Liga [X]
2016-01-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 7-15 Oefen [X]
2016-01-06 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 3-2 Liga [X]
2016-01-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Zuja 6-20 Oefen [X]
2016-01-17 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 10-4 Oefen [X]
2016-01-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters 4-6 Liga [X]
2016-01-22 19:00:00 De Kouter, Leest New Sparta ZVK The Skulls 7-2 Oefen [X]
2016-01-24 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 13-22 Oefen [X]
2016-01-28 22:00:00 De Waterleest, Eppegem ZVC La Albiceleste ZVK The Skulls 10-2 Liga [X]
2016-01-31 19:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 13-4 Oefen [X]
2016-02-03 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Roos 3-6 Liga [X]
2016-02-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Scherpschutters 18-8 Oefen [X]
2016-02-14 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 9-6 Oefen [X]
2016-02-15 21:00:00 De Waterleest, Eppegem KBC-CCM ZVK The Skulls 9-2 Liga Beker [X]
2016-02-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Fistik United 4-8 Liga [X]
2016-02-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 16-19 Oefen [X]
2016-02-26 19:00:00 De Plaon, Mechelen FC Blanco ZVK The Skulls 10-3 Liga [X]
2016-02-28 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 16-10 Oefen [X]
2016-03-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Sublimo 2-12 Liga [X]
2016-03-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 10-17 Oefen [X]
2016-03-11 21:00:00 Centrum, Zemst FSV Citizens ZVK The Skulls 8-2 Liga [X]
2016-03-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC Anaconda 2-8 Liga [X]
2016-03-21 21:00:00 De Waterleest, Eppegem Galisj ZVK The Skulls 8-0 Liga [X]
2016-03-29 19:30:00 De Nekker, Mechelen Roze Brigade ZVK The Skulls 7-1 Liga [X]
2016-04-03 19:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 15-8 Oefen [X]
2016-04-10 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 13-9 Oefen [X]
2016-04-13 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls The Reds 0-12 Liga [X]
2016-04-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 15-20 Oefen [X]
2016-04-24 19:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 14-4 Oefen [X]
2016-04-26 19:00:00 Centrum, Zemst The Reds ZVK The Skulls 18-4 Liga [X]
2016-05-12 21:00:00 De Nekker, Mechelen Cafetariaboys ZVK The Skulls 1-4 Liga [X]
2016-05-22 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 12-5 Oefen [X]
2016-05-24 21:00:00 Sporthal, Kampenhout Zeype Sjotters ZVK The Skulls 6-4 Oefen [X]
2016-05-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 5-13 Oefen [X]
2016-06-05 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 12-13 Oefen [X]
2016-06-08 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVK The Skulls Racing Profi 5-23 Oefen [X]
2016-06-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 12-13 Oefen [X]
2016-08-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Zuja 10-24 Oefen [X]
2016-08-10 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi 7-7 Oefen [X]
2016-08-14 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Zuja 10-24 Oefen [X]
2016-08-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls The Black Futsal Tigers 7-6 Oefen [X]
2016-08-24 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters 5-6 Oefen [X]
2016-08-29 20:00:00 Centrum, Zemst Zuja ZVK The Skulls 14-2 Liga [X]
2016-09-04 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 9-3 Oefen [X]
2016-09-11 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 17-15 Oefen [X]
2016-09-13 22:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel Boca Juniors ZVK The Skulls 8-2 Liga [X]
2016-09-18 19:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 22-4 Oefen [X]
2016-09-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Panda Express 3-16 Liga [X]
2016-09-23 21:00:00 Centrum, Zemst ZVK The Skulls CF Recreativo 2-16 Liga Beker [X]
2016-09-25 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 13-12 Oefen [X]
2016-09-29 22:00:00 De Plaon, Mechelen FC Blanco ZVK The Skulls 12-5 Liga [X]
2016-10-12 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters 4-5 Liga [X]
2016-10-17 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 7-1 Oefen [X]
2016-10-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Dosko 6-5 Oefen [X]
2016-10-27 21:00:00 De Nekker, Mechelen Cafetariaboys ZVK The Skulls 4-2 Liga [X]
2016-11-09 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Sublimo 7-13 Liga [X]
2016-11-13 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 9-7 Oefen [X]
2016-11-18 22:30:00 Boschveld, Machelen ZVC De Roos ZVK The Skulls 14-4 Liga [X]
2016-11-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Walkers 4-11 Liga [X]
2016-12-04 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 16-15 Oefen [X]
2016-12-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FSV Citizens 2-19 Liga [X]
2016-12-16 20:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls 5-4 Liga [X]
2016-12-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Atletico Meise 1-18 Liga [X]
2017-01-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 9-22 Oefen [X]
2017-01-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 11-7 Oefen [X]
2017-01-16 21:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel ZVK Walkers ZVK The Skulls 12-3 Liga [X]
2017-01-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Zuja 5-10 Liga [X]
2017-01-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 18-25 Oefen [X]
2017-02-01 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Boca Juniors 4-14 Liga [X]
2017-02-05 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 5-4 Oefen [X]
2017-02-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 3-10 Oefen [X]
2017-02-13 20:00:00 De Nekker, Mechelen Scherpschutters ZVK The Skulls 2-4 Liga [X]
2017-02-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 8-5 Oefen [X]
2017-02-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Dosko 6-15 Oefen [X]
2017-03-01 22:00:00 Hofstade-Heide, Hofstade Sublimo ZVK The Skulls 6-2 Liga [X]
2017-03-06 22:00:00 Centrum, Zemst Panda Express ZVK The Skulls 13-4 Liga [X]
2017-03-08 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Roze Brigade 3-12 Liga [X]
2017-03-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 8-10 Oefen [X]
2017-03-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FC Blanco 4-14 Liga [X]
2017-03-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 4-13 Oefen [X]
2017-03-24 21:00:00 Centrum, Zemst FSV Citizens ZVK The Skulls 9-6 Liga [X]
2017-03-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Racing Profi 8-16 Oefen [X]
2017-04-02 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 13-6 Oefen [X]
2017-04-05 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 2-6 Liga [X]
2017-04-19 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Roos 6-9 Liga [X]
2017-04-21 19:00:00 Sportschuur, Wolvertem Atletico Meise ZVK The Skulls 20-1 Liga [X]
2017-04-23 19:00:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 20-4 Oefen [X]
2017-04-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Astamaris 14-21 Oefen [X]
2017-05-02 19:30:00 De Nekker, Mechelen Roze Brigade ZVK The Skulls 13-2 Liga [X]
2017-05-03 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Cafetariaboys 9-3 Liga [X]
2017-05-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 4-9 Oefen [X]
2017-05-14 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 5-3 Oefen [X]
2017-05-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 4-19 Oefen [X]
2017-05-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 6-14 Oefen [X]
2017-05-31 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Team Ambiance 4-8 Oefen [X]
2017-06-11 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 4-16 Oefen [X]
2017-06-14 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi 1-11 Oefen [X]
2017-06-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 7-10 Oefen [X]
2017-08-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Zuja 6-4 Oefen [X]
2017-08-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 8-18 Oefen [X]
2017-08-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Fistik United 4-15 Oefen [X]
2017-08-16 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FC De Veurlesten 2-14 Oefen [X]
2017-08-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Dynamo Bixenta 5-16 Oefen [X]
2017-08-25 21:00:00 Hofstade-Heide, Hofstade AC Malin ZVK The Skulls 17-5 Oefen [X]
2017-08-27 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 8-12 Oefen [X]
2017-08-30 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FC Ajax Zemst 3-13 Liga [X]
2017-09-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht 4-23 Oefen [X]
2017-09-08 21:00:00 Centrum, Zemst FSV Citizens ZVK The Skulls 0-5 FF Liga [X]
2017-09-13 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Cafetariaboys 3-7 Liga [X]
2017-09-18 22:00:00 Centrum, Zemst ZVC Mechelen ZVK The Skulls 19-1 Liga Beker [X]
2017-09-27 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Roos 5-15 Liga [X]
2017-10-02 22:00:00 Centrum, Zemst Panda Express ZVK The Skulls 9-3 Liga [X]
2017-10-08 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 5-9 Oefen [X]
2017-10-09 22:00:00 Uitgedekt Schoor, Terhaegen Atlas Lions ZVK The Skulls 7-3 Liga [X]
2017-10-15 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 12-6 Oefen [X]
2017-10-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 8-13 Oefen [X]
2017-10-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters 4-4 Liga [X]
2017-10-22 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 16-3 Oefen [X]
2017-10-25 22:00:00 Hofstade-Heide, Hofstade Sublimo ZVK The Skulls 24-1 Liga [X]
2017-10-29 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 17-4 Oefen [X]
2017-11-03 19:00:00 De Kouter, Leest New Sparta ZVK The Skulls 13-3 Oefen [X]
2017-11-05 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 6-17 Oefen [X]
2017-11-06 21:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel ZVK Walkers ZVK The Skulls 13-3 Liga [X]
2017-11-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Club Kaas X-X (4-14) Oefen [X]
2017-11-15 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Oude Tisseltbaan 3-13 Liga [X]
2017-11-19 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 19-2 Oefen [X]
2017-11-26 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls X-X Oefen [X]
2017-12-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Dinges 7-16 Oefen [X]
2017-12-04 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Den Derde Helft ZVK The Skulls 6-2 Liga [X]
2017-12-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 5-10 Oefen [X]
2017-12-11 19:00:00 Centrum, Zemst Roze Brigade ZVK The Skulls 17-5 Liga [X]
2017-12-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Dinges 8-4 Oefen [X]
2018-01-07 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 8-17 Oefen [X]
2018-01-12 19:00:00 Centrum, Zemst FC Ajax Zemst ZVK The Skulls 15-1 Liga [X]
2018-01-14 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 15-5 Oefen [X]
2018-01-17 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls FSV Citizens 3-4 Liga [X]
2018-01-21 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 9-13 Oefen [X]
2018-01-25 21:00:00 De Nekker, Mechelen Cafetariaboys ZVK The Skulls 6-3 Liga [X]
2018-01-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 12-15 Oefen [X]
2018-01-31 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Roze Brigade 5-11 Liga [X]
2018-02-04 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 22-10 Oefen [X]
2018-02-15 21:00:00 De Nekker, Mechelen Scherpschutters ZVK The Skulls 7-1 Liga [X]
2018-02-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 6-15 Oefen [X]
2018-02-23 22:30:00 Boschveld, Machelen ZVC De Roos ZVK The Skulls 6-3 Liga [X]
2018-02-28 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Panda Express 1-16 Liga [X]
2018-03-07 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Atlas Lions 0-17 Liga [X]
2018-03-11 20:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 19-5 Oefen [X]
2018-03-16 20:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls 8-5 Liga [X]
2018-03-19 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 22-5 Oefen [X]
2018-03-21 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Sublimo 2-17 Liga [X]
2018-03-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 8-19 Oefen [X]
2018-04-04 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud 7-15 Liga [X]
2018-04-08 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 2-3 Oefen [X]
2018-04-13 21:00:00 De Kouter, Leest ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 18-5 Oefen [X]
2018-04-15 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 9-18 Oefen [X]
2018-04-18 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Walkers 5-15 Liga [X]
2018-04-22 21:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 9-4 Oefen [X]
2018-04-27 22:00:00 De Kouter, Leest Oude Tisseltbaan ZVK The Skulls 18-1 Liga [X]
2018-04-29 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 10-14 Oefen [X]
2018-05-02 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Den Derde Helft 0-5 Liga [X]
2018-05-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Goldgetters 12-17 Oefen [X]
2018-05-13 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur 8-12 Oefen [X]
2018-05-14 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 22-1 Oefen [X]
2018-05-27 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 14-3 Oefen [X]
2018-06-03 20:00:00 Appelaar, Muizen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 27-21 Oefen [X]
2018-06-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 13-18 Oefen [X]
2018-06-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls ZVC Tauro 13-12 Oefen [X]
2018-06-20 22:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi 5-13 Oefen Competitieploeg [X]
2018-06-24 21:00:00 Indoor kunstgras, Leest ZVC Goldgetters ZVK The Skulls X - X Oefen [X]
2018-08-05 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Den Derde Helft 6-18 Oefen [X]
2018-08-08 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi 6-20 Oefen Competitieploeg [X]
2018-08-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 10-20 Oefen [X]
2018-08-22 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls The Young Ones 3-11 Oefen Competitieploeg [X]
2018-08-26 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Veurlesten 2-25 Oefen [X]
2018-08-29 21:00:00 Indoor kunstgras, Leest ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 15-3 Oefen Competitieploeg [X]
2018-09-02 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC De Veurlesten 7-11 Oefen [X]
2018-09-06 21:00:00 De Nekker, Mechelen Lazio Reuma ZVK The Skulls 6-2 Liga [X]
2018-09-09 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls 25-5 Oefen [X]
2018-09-21 22:30:00 Boschveld, Machelen ZVC De Roos ZVK The Skulls 13-3 Liga [X]
2018-09-23 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls 15-10 Oefen [X]
2018-09-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Zuja 13-23 Oefen [X]
2018-10-01 22:00:00 De Waterleest, Eppegem Den Derde Helft ZVK The Skulls 9-2 Liga [X]
2018-10-07 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls 13-3 Oefen [X]
2018-10-15 21:00:00 De Nekker, Mechelen Raja Mechelen ZVK The Skulls 10-4 Liga [X]
2018-10-17 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Roze Brigade 3-18 Liga [X]
2018-10-21 21:00:00 IHAM, Mechelen Delirium ZVK The Skulls 13-3 Oefen [X]
2018-10-24 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls La Albi Castillia 4-16 Liga [X]
2018-10-28 20:00:00 IHAM, Mechelen ZVC Goldgetters ZVK The Skulls 11-6 Oefen [X]
2018-10-31 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Atlas Lions 2-14 Liga [X]
2018-11-12 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls 13-6 Oefen [X]
2018-11-14 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Au contraire 1-10 Liga [X]
2018-11-18 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters 11-21 Oefen [X]
2018-11-19 22:00:00 Centrum, Zemst Panda Express ZVK The Skulls Liga [X]
2018-11-25 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur Oefen [X]
2018-11-28 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVK Walkers Liga [X]
2018-12-02 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls Oefen [X]
2018-12-09 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht Oefen [X]
2018-12-12 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Fin de carriere Liga [X]
2018-12-16 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls Oefen [X]
2018-12-17 20:00:00 De Nekker, Mechelen Scherpschutters ZVK The Skulls Liga [X]
2018-12-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2018-12-30 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-01-06 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters Oefen [X]
2019-01-07 22:00:00 Uitgedekt Schoor, Terhaegen Atlas Lions ZVK The Skulls Liga [X]
2019-01-13 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-01-16 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Jong en Oud Liga [X]
2019-01-20 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-01-21 19:00:00 Centrum, Zemst Roze Brigade ZVK The Skulls Liga [X]
2019-01-21 20:00:00 De Nekker, Mechelen Racing Profi ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-01-27 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-01-30 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls ZVC De Roos Liga [X]
2019-02-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-02-08 22:00:00 De Kouter, Leest Jong en Oud ZVK The Skulls Liga [X]
2019-02-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-02-15 21:00:00 Centrum, Zemst Zemst City ZVK The Skulls Liga [X]
2019-02-17 19:00:00 Ivo Van Damme, Veltem The Young Ones ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-02-20 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Zemst City Liga [X]
2019-02-24 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters Oefen [X]
2019-02-27 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Raja Mechelen Liga [X]
2019-03-03 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur Oefen [X]
2019-03-05 20:00:00 Sporthal, Sint-Stevens-Woluwe Au contraire ZVK The Skulls Liga [X]
2019-03-08 21:00:00 De Vrijhals, Breendonk La Albi Castillia ZVK The Skulls Liga [X]
2019-03-10 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-03-17 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls 't Klucht Oefen [X]
2019-03-20 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Den Derde Helft Liga [X]
2019-03-24 20:00:00 IHAM, Mechelen FC Ziblateur ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-03-31 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-04-03 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Panda Express Liga [X]
2019-04-07 19:00:00 IHAM, Mechelen 't Klucht ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-04-08 21:00:00 Hertblock, Steenokkerzeel ZVK Walkers ZVK The Skulls Liga [X]
2019-04-14 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Globeshotters Oefen [X]
2019-04-17 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Scherpschutters Liga [X]
2019-04-28 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur Oefen [X]
2019-05-05 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-05-08 22:00:00 Sporthal, Peizegem Fin de carriere ZVK The Skulls Liga [X]
2019-05-12 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls FC Ziblateur Oefen [X]
2019-05-15 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Oefen Competitieploeg [X]
2019-05-19 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-05-22 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Lazio Reuma Liga [X]
2019-05-26 19:30:00 Sporthal, Keerbergen Globeshotters ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-05-29 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Oefen Competitieploeg [X]
2019-06-02 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-06-12 21:00:00 De Kouter, Leest ZVK The Skulls Racing Profi Oefen Competitieploeg [X]
2019-06-16 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]
2019-06-23 21:00:00 Appelaar, Muizen ZVK The Skulls Oefen [X]